logo
Keep in touch with meI'm using Intch to connect with new people. Use this link to open chat with me via Intch app
Work Background
Marketing and Growth Analytics Manager
PicnicMarketing and Growth Analytics Manager
Dec. 2022 - Mar. 2023Silikon Vadisi, Kaliforniya, Birleşik DevletlerPicnic App, insanların sevdikleri şeyler hakkında içerik bulmaları ve paylaşmaları için Silikon Vadisi merkezli büyüyen bir sosyal medya uygulamasıdır. -İşbirliği ve kampanyaların şirket üzerindeki etkisini analiz etmek. -Çalışanların performansını (KPI) ekip arkadaşlarımla birlikte izlemek ve yaptıkları işbirlikleri. -Analizlerimizi yönetim kuruluna sunmak.
Marketing and Partnerships Manager
PicnicMarketing and Partnerships Manager
Sep. 2022 - Dec. 2022Silikon Vadisi, Kaliforniya, Birleşik Devletler-Mevcut pazarlama stratejisini geliştirmek. -Daha fazla ortağa ve şirkete ulaşmak için yeni pazarlama kampanyaları oluşturmak. -Pazarlama stratejilerine uygun anlaşmalar yapmak.
Team Supervisor
MyStaff.onlineTeam Supervisor
Jul. 2021 - Aug. 2021İzmir, TürkiyeTürk Tuborg / Carlsberg şirketinin distribütörü olduğu Aperol içeceğinin reklam ve pazarlama projesinde,İzmir merkez,Kuşadası ve Seferihisar bölgesinde; -Takım arkadaşlarımla birlikte saha aktiviteleri yapmak. -Müşterilerle birebir iletişim kurarak satış ve reklam yapmak. -Yaptığımız satışların miktarını ve performansını bölge müdürleri ile paylaşmak.
Operations Supervisor
MyStaff.onlineOperations Supervisor
Jun. 2021 - Oct. 2021TürkiyeTürk Tuborg A.Ş.'nin Türkiye genelinde sponsor olduğu etkinlik ve festivallerde (Kuşadası Gençlik festivali, Magic Break, Kaş caz festivali vb.) -Takım arkadaşlarımla birlikte saha operasyonları yapmak. -Şirketin marka değerini ve bilinirliğini arttırmaya çalışmak.
Ecommerce Business Owner
BAMCEcommerce Business Owner
Nov. 2020 - Feb. 20222020 Kasım ayında temellerini attığım üretim,satış,reklam ve lojistik görevlenirini üstlendiğim kendi markam olan BAMC ile kendi ürünlerimi Türkiye’de firmalara ürettirerek Amerika’ya gönderdim.Amazon Amerika üzerinden ise satışlarını gerçekleştirdim.Bu süreçte yaptıklarım ; -Markanın tüm dijital pazarlama ve iletişim faaliyetlerini kurgulamak. -Ürün analizi yapmak. -Lojistik planlaması gerçekleştirmek. -Arama motoru optimizasyonunu belirlemek ve strateji geliştirmek. -Rakiplerin takibini ve analizleri yapmak. -Pazarlama harcamalarını önceden planlamak ve kaynaklarını ve en az bütçe ile en fazla etkileşimi elde etmek için en doğru stratejiyi geliştirmek. -Veri analizi yapmak, raporlamak ve iyileştirmeler yaratmak. Daha az göster
Housekeeper
AramarkHousekeeper
Jun. 2019 - Sep. 2019Kaliforniya, Birleşik Devletlerİngilizcemi geliştirmek için katıldığım Work and Travel programı ile Amerika’nın California eyaletindeki Yosemite National Park bölgesinde The Ahwahnee Hotel'de 13 hafta housekeeper olarak işe çalıştım.
Operations Supervisor
PRO TANITIM A.Ş.Operations Supervisor
Jun. 2018 - Sep. 2018TürkiyeTürk Tuborg A.Ş.'nin Türkiye genelinde sponsor olduğu etkinlik ve festivallerde (Kuşadası Gençlik festivali, Magic Break, Kaş caz festivali vb.) -Takım arkadaşlarımla birlikte saha operasyonları yapmak. -Şirketin marka değerini ve bilinirliğini arttırmaya çalışmak.
Intch is a Professional Networking App for the Future of Work
100k+ people
130+ countries
AI matching
See more people like Berk on Intch
Startup Founder
28903 people
19
Founder @ miimu team.
15
Co-Founder @ Kidu
18
Chief Executive Of Company @ Allservice Facility Management
Startup FounderProduct Consultant
3913 people
18
Chief Executive Of Company @ Allservice Facility Management
26
Founder @ Elveriş
50
Founder & CEO @ RiverZen