logo
Keep in touch with meI'm using Intch to connect with new people. Use this link to open chat with me via Intch app
Network Power<100 people
Roles
💸100%
Marketing
100%
Business Owner
🗿100%
HR
Geos
🇸🇰100%
Slovakia
Work Background
Marketing Manager for CZ & SK
Wolf Slovenská republikaMarketing Manager for CZ & SK
Jul. 2020Bratislava, SlovakiaSpoločnosť WOLF pôsobí v oblasti vykurovacích, vetracích systémov a vzduchotechniky, prostredníctvom ktorých vytvára zdravé a komfortné vnútorné prostredie s dostatočnou tepelnou pohodou, teplou vodou a stále čerstvým vzduchom. Systémy a riešenia WOLF sú určené pre rodinné domy, bytové domy, priemyselnú výstavbu, hotely a reštaurácie, nákupné centrá, školy a nemocnice. - Vypracovanie marketingovej stratégie z hľadiska vízie, poslania a cieľov spoločnosti pre CZ & SK - Návrhy marketingového plánu a rozpočtu a ich realizácia - Hodnotenie efektívnosti kľúčových marketingových kampaní/projektov a sledovanie plánovaných KPI - Zodpovednosť za strategickú marketingovú komunikáciu značiek WOLF & Gabotherm - Budovanie znalosti značiek WOLF & Gabotherm - Budovanie firemnej kultúry - interná komunikácia, HR marketing, Employer branding - Partnership s kľúčovými partnermi na CZ & SK trhu - Vedenie marketingového tímu CZ & SK - Reporting – lokálny a globálny
Marketing SK
Wolf Slovenská republikaMarketing SK
Oct. 2018 - Jun. 2020Bratislava- Vypracovanie marketingovej stratégie pre Slovenský trh z hľadiska v súlade s víziou, poslaním a cieľmi spoločnosti - Návrh marketingového plánu a rozpočtu a ich realizácia - Hodnotenie efektívnosti všetkých marketingových kampaní/projektov a sledovanie plánovaných KPI - Pravidelný monitoring trhu a trendov na Slovensku - Budovanie firemnej kultúry - Vypracovanie stratégie internej komunikácie a jej implementácia - Spolupráca a komunikácia s ostatnými oddeleniami v rámci SK tímu ako aj smerom k marketingovému tímu v CZ a globálnemu marketingovému tímu v Nemecku - Príprava, koordinácia, realizácia a vyhodnocovanie realizovaných marketingových aktivít - Pravidelný reporting
Senior Marketing Specialist
IT Asociácia Slovenska / IT Association of Slovak RepublicSenior Marketing Specialist
Oct. 2017 - Sep. 2018Cukrová 14, 811 08 BratislavaIT Asociácia Slovenska (ITAS) je profesijným združením najvýznamnejších domácich a zahraničných spoločností pôsobiacich v oblasti informačno-komunikačných technológií. - Implementácia, reporting a vyhodnocovanie marketingových a komunikačných plánov a rozpočtov. - Samostatná realizácia, koordinácia a hodnotenie aktivít v oblasti marketingu a komunikácie. - Koordinovanie spolupráce s externými marketingovými predajcami a partnermi (reklamné a digitálne agentúry, výskumné a analytické agentúry, PR a eventové agentúry, dodávatelia reklamných predmetov, tlačiarne a produkčné spoločnosti a pod.). - Komunikácia a riadenie marketingových vzťahov s členmi ITAS ako klientmi, marketingová podpora ďalších projektov a aktivít ITAS.
Brand Specialist for Portfolio Brands for CZ & SK
Pivovary Staropramen s.r.o.Brand Specialist for Portfolio Brands for CZ & SK
May. 2016 - Jun. 2017BratislavaPivovary Staropramen sú úspešná pivovarnícka spoločnosť, ktorá varí pivo v priamo v Prahe už viac ako 150 rokov. Staropramen je dlhodobo druhým najväčším výrobcom piva v ČR a môžu ho ochutnať spotrebitelia vo viac než 30 krajinách sveta. Medzi najznámejšie značky z portfólia tejto spoločnosti patria - Staropramen, Braník, Ostravar a Cooly. Príprava stratégie a ročných plánov/budgetov pre značky Stella Artois, Hoegaarden, Leffe, monitorovanie stavu a čerpania rozpočtu značiek. - Realizácia a vyhodnotenie marketingových aktivít pre kľúčové strategické značky na základe brand plánu pre krajiny/značky. - Mediálne aktivity, projekty, kampane, PR, online marketing, eventy pre uvedené značky, dohľad nad internými projektmi, sponzorské a partnerské aktivity. - Monitorovanie KPI značiek a vyhodnocovanie realizovaných inovačných projektov s návrhom ďalšieho postupu. - Inovačné projekty – nové značky, nové príchute, nové obaly, rebranding, iné. - Zhromažďovanie a analýza informácií a výskumov potrebných pre úspešný rozvoj značiek. - POS a POSM materiály, on-trade a off-trade aktivity/akcie/kampane. - Komunikácia s reklamnými, propagačnými, dizajnovými, eventovými, BTL, PR a digitálnymi agentúrami. - Pravidelný reporting.
Marketing Specialist SK
Pivovary Staropramen s.r.o.Marketing Specialist SK
Nov. 2015 - Apr. 2016BratislavaPríprava stratégie a ročných plánov/budgetov pre značky Staropramen, Staropramen Cool, Stella Artois, Sládkova limonáda, Carling British Cider, Hoegaarden, Leffe, Corona Extra na Slovenskom trhu. - Realizácia a vyhodnotenie marketingových aktivít pre kľúčové strategické značky na základe brand plánu pre krajiny/značky. Monitorovanie stavu a čerpania rozpočtu značiek. - Mediálne aktivity, projekty, kampane, PR, online marketing, eventy pre uvedené značky, dohľad nad internými projektmi, sponzorské a partnerské aktivity. - Monitorovanie KPI značiek a vyhodnocovanie realizovaných inovačných projektov s návrhom ďalšieho postupu. - Inovačné projekty – nové značky, nové príchute, nové obaly, rebranding, iné. - Zhromažďovanie a analýza informácií a výskumov potrebných pre úspešný rozvoj značiek. - POS a POSM materiály, on-trade a off-trade aktivity/akcie/kampane. - Komunikácia s reklamnými, propagačnými, dizajnovými, eventovými, BTL, PR a digitálnymi agentúrami. - Pravidelný reporting. - Podpora a zabezpečenie internej komunikácie s ostatnými oddeleniami v rámci SK tímu ako aj smerom k marketingovým a trade marketingovým tímom v CZ.
Marketing Specialist - Wüstenrot Poisťovňa
Wüstenrot SlovenskoMarketing Specialist - Wüstenrot Poisťovňa
Sep. 2012 - Sep. 2015BratislavaWüstenrot je finančná skupina pochádzajúca z Nemecka a Rakúska. Pôsobí v oblastiach životného a neživotného poistenia, sporenia a úverov a investičného poistenia. - Branding a Merchandising: pre centrálu, regionálnych manažérov a Wüstenrot centrá - Direct marketing a príprava DM kampaní: pre regionálnych manažérov a Wüstenrot centrá - WEB: kompletná administrácia webovej stránky spoločnosti - Kampane: ATL a BTL (2 veľké a 1-2 malé kampane ročne) - Eventy: Interné a externé eventy - Interný marketing a komunikácia: pravidelná interná komunikácia so zamestnancami a celou spoločnosťou. Interný newsletter – štvrťročne.
Marketing Specialist - Wüstenrot stavebná sporiteľňa
Wüstenrot SlovenskoMarketing Specialist - Wüstenrot stavebná sporiteľňa
Apr. 2009 - Sep. 2015Bratislava- Branding a Merchandising: pre centrálu, regionálnych manažérov a Wüstenrot centrá: Výber reklamných predmetov a darčekov, komunikácia s dodávateľmi, rozpočet, dodávka, fakturácia, POS materiály, všetky formuláre a dokumenty v elektronickej a tlačenej verzii, merchandising sesterských pobočiek a Wüstenrot centier - Direct marketing a príprava DM kampaní: pre regionálnych manažérov a Wüstenrot centrá: Príprava konceptu a textov, výber DM agentúry, komunikácia s direct marketingovou agentúrou, príprava zoznamov a e-mailov (poštové a e-mailové kampane) - WEB: Správa webovej stránky spoločnosti, SEO optimalizácia, realizácia nového webu (od tendra až po nasadenie). - Kampane: ATL a BTL (2 veľké a 1-2 malé kampane ročne) - Event management: Interné a externé eventy v rámci SR - Interný marketing a komunikácia: pravidelná komunikácia so zamestnancami a celou spoločnosťou, interný newsletter – štvrťročne.
Marketing Manager
NESS SlovenskoMarketing Manager
Oct. 2006 - Mar. 2009BratislavaNESS Slovensko je súčasťou globálnej spoločnosti Ness Digital Engineering s technologickými centrami v Bratislave a Košiciach, v ktorých zamestnávame približne 600 IT expertov. Patrí k významným IKT (IT) spoločnostiam na trhu. - Eventy: organizovanie eventov a ich kompletná exekúcia (interné a externé eventy). - Direct marketing & lead generation: direct mailové kampane – poštové a e-mail (sťahovanie firmy, zasielanie PF kartičiek, produktové kampane), kompletná realizácia kampaní a vedenie tímu 4 ľudí. - CRM, Intranet, WEB: príprava všetkých materiálov a šablón pre implementáciu CRM systému. Implementácia CRM. Správa intranetových stránok. Administrácia webovej stránky. - Interný marketing a komunikácia: interná komunikácia, intranet, interné eventy/teambuildingy, HR Marketing a Employer branding. - Podpora predaja: tvorba a úprava marketingových a produktových materiálov NESS Technologies, produktových listov, prípadových štúdií a success stories. - Branding a výroba: kalkulácie a objednávky darčekov, materiály na podporu predaja, materiály k produktom, prípadové štúdie, adaptácia zmien v dizajn manuáli.
Account Executive
Designland, reklamná agentúraAccount Executive
Sep. 2005 - Jul. 2006BratislavaFullservisová reklamná agentúra Designland bola člen KRAS, kde sa pravidelne umiestňovala v TOP 10 reklamných agentúr na Slovensku. Ako úplne prvá slovenská agentúra, získal Designland v roku 2002 Final list v medzinárodnej súťaži Cresta Awards v kategórií New media s produktom Stabilizátor pre klienta Otto Taxi. Agentúra získala niekoľko ocenení Zlatý klinec. Agentúra zanikla v roku 2009. - Monitoring médií, kontakt so zákazníkmi, klientmi a partnermi agentúry, asistencia Account managerom a PR manažérom, fakturácia, podpora pri interných a externých akciách Projekty: - SUMRAČNÁ 3 - developerský projekt v Bratislave – lokalita - Ružinov - pre klienta Sumračná 3, spol. s r.o.: web stránka, internetová kampaň, plagáty/inzercia/brožúra, TV spot, kalkulácie a rozpočet. - JUNIFEST - kampaň na JUNIFEST 2006 (klient JUNIFEST), príprava layoutov reklamy, plagátov, letákov, podporné aktivity – direct mail, pozvánky, vstupenky. Príprava scenára rozhlasových spotov v spolupráci s našimi copywritermi a kreatívnym riaditeľom, príprava voiceoveru pre klientov TV spot, kalkulácie a rozpočet - ASTELLAS PHARMA - podpora PR manažéra – organizácia eventu: uvedenie produktu na trh, rebranding spoločnosti, lekárske konkláve (jesenné urologické sympózium, zimné urologické sympózium) - organizačné a administratívne úkony.
Assistant to CEO
Designland, reklamná agentúraAssistant to CEO
Jan. 2005 - Sep. 2005BratislavaAsistencia CEO, plánovanie obchodných stretnutí, telefonický kontakt so zákazníkmi, klientmi a partnermi agentúry, administratívne práce, office management, fakturácia a monitoring médií, asistencia Account Managerom a PR manažérovi, asistencia pri organizovaní interných a externých eventov a projektov.

Requests

Touchpoint image
11
Personal Pitch
Virtual Assistant Services
Touchpoint image
6
Personal Pitch
Comprehensive Marketing Consulting
Intch is a Professional Networking App for the Future of Work
100k+ people
130+ countries
AI matching
See more people like Dana on Intch
Startup Founder
51093 people
15
Founder @ MTM Solutions
258
Managing Partner @ Kapitas Finance Group
16
Online marketing specialist @ Freelancer
Startup FounderAdvisor
12684 people
16
Online marketing specialist @ Freelancer
16
Creative mind | Graphic designer | Production assistant @ 142 design
0
Co- founder & COO @ ValuesCo