logo
Keep in touch with meI'm using Intch to connect with new people. Use this link to open chat with me via Intch app
Work Background
Head Of Marketing
VISIOTT Traceability SolutionsHead Of Marketing
Jan. 2022Turkey
Dijital Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı
VISIOTT Traceability SolutionsDijital Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı
Aug. 2019 - Jan. 2022TürkiyeVISIOTT'nin ulusal ve uluslararası dijital medya ekibinin yönetilmesi ve sektör içindeki faaliyetlerin takip edilerek stratejilerin yaratılması birincil görevim. Ayrıca ekibimi dijital içerik üretme sürecinde teknik ve görsel olarak destekleyerek iletişim odaklı bilgilerimle onları yönlendiriyorum. VISIOTT'nin gelecek vizyonuna uygun bir şekilde SEO ve Digital Pazarlama stratejileri üretiyor uygun mecralarda çalışmalar yapıyorum.
Kurucu
Okul TasarımcısıKurucu
Jan. 2015Istanbul, TurkeyOkullar, insanların eğitim ve refah seviyelerini belirleyen hayatlarımızda olmazsa olmaz diyebileceğimiz yegane alanlardır. Bu düşünce ile incelediğim bir çok okulda fark ettiğim boş ve bilgiye dayanmayan okul duvarları zaman içerisinde zihnimde daha fazla yer/sorun kaplayarak Okul Tasarımcı'sını kurmama neden oldu. Okul Tasarımcısı, okullarda görmenizi istemediğimiz boş veya gelişi güzel doldurulmuş duvarlara özel tasarımlar yapar. Bu tasarımların herbiri o okulun kültürüne göre tasarlanır. Okul içerisinde eğitim alan kişilerin vizyonunu geliştirecek sanatsal öğelere ve güncel bilgilere hazırladığı tasarımlarda mutlaka yer verir. 2015' yılından 2021 yılına kadar yaklaşık 700 duvar ile bir çok duvarı canlandırmış bulunuyoruz. Eşim @senemözden ile birlikte öğrenen gözlerden aldığımız motivasyonla ulusal ve uluslararası anlamda eğitime destek olabilmek için çalışmaya devam ediyoruz. Daha az göster
ipekyol.com Dijital Medya Danışmanı
Ipekyol-Ayaydin/Miroglio Groupipekyol.com Dijital Medya Danışmanı
Aug. 2014 - Nov. 2014Istanbul, TurkeyAnlaşmaya bağlı projede genelinde; Yenilenmesi planlanan web sitesinin alt yapı çalışmalarının tamamen yeni ve modern bir arayüze sahip olabilmesi ve İpekyol.com kullanıcılarının alışveriş deneyimlerini göz önünde bulundurarak gerek duyulan ihtiyaçları hızlı bir şekilde karşılayabilmek için firmanın ekibi ile çalışılmıştır. Proje, başarılı bir çalışma dönemi sonrasında durdurulmuştur.
Dijital Medya Danışmanı
PATRONLAR OKULUDijital Medya Danışmanı
Jul. 2014 - Mar. 2016İstanbul, TürkiyePatronlarokulu.com ile birlikte Piar Danışmanlık tarafından yapılan ve yapılacak Organizasyonların tüm Dijital medya faaliyetlerini yönetmek ve dijital dünyada yeni fırsatlar yaratmak
Dijital Medya Danışmanı
Rhino RunnerDijital Medya Danışmanı
May. 2014 - Apr. 2015
Dijital Pazarlama Direktörü
Altavia TürkiyeDijital Pazarlama Direktörü
Jul. 2012 - Feb. 2017TurkeyDünya genelinde 35 ülkede hizmet veren 500'den fazla anlaşmalı müşterisi olan ALTAVIA Gruba bağlı, ALTAVIA TÜRKİYE tarafından hizmet verilen müşteriler için Dijital Medya Uygulamaları, danışmanlığı ve sosyal medya yönetimi yaptım. ALTAVIA Türkiye'nin müşteri portföyünde olan ve benimde çok uzun yıllar hizmet verdiğim kurumlardan önemli gördüğüm firmalar. TEKNOSA - CARREFOURSA - SEPHORA - ALLIANZ SIGORTA - DECATHLON
Genel Müdür Yardımcısı
AGE Bilgisayar Sistemleri ve Otomasyon FaaliyetleriGenel Müdür Yardımcısı
May. 2012Ankara, TürkiyeVISIOTT ve CLOGGER markalarının yaratıcısı olan şirketimizde dijital pazarlama ve idari tüm konularda belirlemiş olduğumuz vizyon ve misyon doğrultusunda çalışmalar gerçekleştiriyorum.
Araştırma ve Geliştirme Sorumlusu
Bahçeşehir CollegeAraştırma ve Geliştirme Sorumlusu
Jan. 2012 - Dec. 2012İstanbul / TürkiyeTeknoloji kullanımı ile beraber artabilecek eğitim seviyesini planladım. Eğitimde kullanılması gerekli teknolojilerin araştırılması ve geliştirilmesinin yanı sıra kurum içinde kullanılması için gerekli alt yapıların kurulması görevini tamamladım.
Yaratıcı Direktör - Kurucu
Pixlord Research and DesignYaratıcı Direktör - Kurucu
Jan. 2009İstanbul, TürkiyeŞirketimin sektöründe iyi bir pozisyona gelebilmesi için tüm müşterilerine yaratıcı ve etkileyici fikirler geliştirmek. Ayrıca pixlord'un yeni teknolojilere adapte etmek.
Tasarım Ekibi Lideri
UBIT, Ugur Bilgi TeknolojileriTasarım Ekibi Lideri
Jun. 2007 - Jan. 2011İstanbul, TürkiyeÜniversite öğrenimim boyunca, üniversitenin çeşitli kurumlarına hizmet veren UBIT(University of Bahçeşehir Intelligent Team) kadrosunda üniversiteye ait web sitelerinin ve farklı projelerin hazırlanarak yayınlanması ve geliştirilmesi görevlerini üstlendim
Ürün Yöneticisi ve Grafik Tasarımcı
Meteksan SistemÜrün Yöneticisi ve Grafik Tasarımcı
Jan. 2001 - Sep. 2006Ankara, TürkiyeEğitim sektöründe çalışan ve türkiyenin ilk eğitici ev içi dijital uygulamasının yürütülmesinde aktif rol alarak, kendi grubuma bağlı ekibin Sanatsal ve grafik tasarımı yönünden işlerin kontrolünü ve denetimini sağladım.
Intch is a Professional Networking App for the Future of Work
100k+ people
130+ countries
AI matching
See more people like Erdem on Intch
Startup Founder
43519 people
18
CEO/CTO @ Exul Tech
26
General Manager Owner @ ADA Network Danışmanlık
19
Founder @ miimu team.
Startup FounderProduct Consultant
8393 people
18
Chief Executive Of Company @ Allservice Facility Management
25
Co-Founder @ ROCKETECH
26
Founder @ Elveriş