corner
Keep in touch with meI'm using Intch to connect with new people. Use this link to open chat with me via Intch app
Work Background
RE-You ProjectAssistant to Project Manager (EU)
Nov. 2022Balıkesir, TurkeyRenewable Youth Energy Operation (REYOU) Beneficiary: South Marmara Development Agency Partner Universities: Balıkesir University and Çanakkale Onsekiz Mart University The project aims to attract and retain more young people in employment at renewable energy sector by improving educational and vocational training opportunities and strengthening the linkage between formal training and labour market in South Marmara region and to improve lifelong learning capacity of the region. The project also aims to provide the Beneficiary institution and Partner Universities with equipment in the area of renewable energy and also with technical equipment to be utilized during trainings.
Sındırgı Wastewater Treatment PlantEnvironmental Engineer - Wastewater Treatment Plant Supervisor
Jan. 2021 - Aug. 2021Balıkesir / TURKEYWastewater treatment plant engineer / Environmental engineer - WWTP @ BASKİ - Balikesir Metropolitan Municipality Water and Wastewater Management Department
Sındırgı Belediyesi - MunicipalityProject Development Expert - Environmental Engineer
Jan. 2019 - Nov. 2022Balikesir, TurkeyStrategy Development Department ( EU Prepare Fund and Tender Projects ): - Project Development - Project Cycle Management (PCM) - Prepare Logical Framework - Creating an Activity Plan and Schedule (GANTT) - Project Budget Preparation
SINJET Geothermal Spring Waters and Renewable Energy Inc.Project Development Expert - Environmental Engineer
Jan. 2019 - May. 2019Sindirgi, Balikesir, TURKEYJeotermal Enerji Alanında Projeler Geliştirmek üzere Sındırgı Belediyesi iştiraki olan SINJET Jeotermal Kaynak Suları ve Yenilenebilir Enerji A.Ş bünyesinde çalışmaya başladım. Daha sonra Sındırgı Belediyesi bünyesinde oluşturulan (Strateji Geliştirme Müdürlüğü) Proje Birimine geçiş yaparak çalışmalarıma devam ettim.
Serdar EngineeringEnvironmental Engineer
Jan. 2017 - Apr. 2017Ankara, TurkeySerdar Mühendislik Çevre ve Atık Yönetimi; ÇED raporları, Çevere İzin ve Lisans Çevre Danışmanlığı, Atık Düzenli Depolama hizmetleri ve Toprak Kirliliği tespiti ile, Serhat Atık Geri Kazanım; Evsel ve endüstriyel hertürlü atık toplama, ayrıştırma, gerikazanım ve nihai bertaraf, Semih Çevre Ve Laboratuvar Hizmetleri; Emisyon ve imisyon, ölçümleri, toprak, hava ve su kirliliği ölçüm ve analiz, gürültü ve titreşim ölçümleri, Serdar Enerji Üretim ve Jeotermal; Yenilenebilir enerji danışmanlığı, jeotermal enerji, termal sağlık ve turizm çalışmalarıyla ilgili staj eğitimi aldım.
Bilge Ceramic, Pottery and Art StudioSocial Entrepreneur - CSO volunteer
Jun. 2016 - Jan. 2019Sındırgı, Balıkesir, TürkiyeSivil topluma gönül vermiş biri olarak, kırsalda Sivil Toplumun Güçlenmesi adına ekibimizle etkinlikler planlamakta ve projeler yürütmekteyiz. AB'den (IPA II), Avustralya Büyükelçiliğinden, Çeşitli bakanlıklardan (Gençlik, Tarım, İçişleri, Kültür..) fonlanan projeleri yönettim ve raporladım. Çalışmalarımız devam etmektedir.
Çınar EngineeringEnvironmental Engineer ( Laboratory )
Jul. 2014 - Sep. 2014Ankara / TurkeyÇınar Mühendislik A.Ş., Çınar Çevre Laboratuarı A.Ş. ve Ekoplan Mühendislik Danışmanlık Ltd.Şti. sürekli yükselen grafiği ve 1.000’e yaklaşan iş tecrübesiyle birlikte kendilerini sürekli geliştirmektedir. 21. Yüzyılda da üç kıtanın merkezinde sektörün gereksinimlerine katkısını arttırarak ve çapını genişleterek sürdürme kararındadır.
Bartin UniversityGraphic Designer - Photographer
Sep. 2013 - Sep. 2014Bartin / TukeyBartın Üniversitesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Biriminde part-time olarak Grafik - Web Tasarımcı, Sosyal Medya Danışmanı, Basın fotoğrafçısı olarak 1 sene çalıştım.
Green Forest SchoolEducator
Jan. 2013 - Apr. 2018
Intch is a Professional Networking App for the Future of Work
100k+ people
130+ countries
AI matching
See more people like Suleyman on Intch
IT
23716 people
4
Chief Product Officer @ Ex-human, Inc.
23
CEO / Co-founder @ GSTECH
16
QA teamlead @ Farel
ITFrontend Developer
3514 people
26
UX/UI Designer
21
Frontend Software Developer @ RubyGarage
18
CEO @ Retenshy